Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Pension Roubenka, Harrachov

Snadná online rezervace Pension Roubenka a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Harrachov bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Pension Roubenka (Penziony), ubytování v Harrachově, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Pension Roubenka. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Pension Roubenka může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Pension Roubenka se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Pension Roubenka vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.6

Pension Roubenka (Penziony), Harrachov

Harrachov v Krkonosich 253, Harrachov, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Pension Roubenka
Pension Roubenka 1Pension Roubenka 2Pension Roubenka 3Pension Roubenka 4Pension Roubenka 5Pension Roubenka 6Pension Roubenka 7Pension Roubenka 8Pension Roubenka 9Pension Roubenka 10Pension Roubenka 11Pension Roubenka 12Pension Roubenka 13Pension Roubenka 14Pension Roubenka 15Pension Roubenka 16Pension Roubenka 17Pension Roubenka 18Pension Roubenka 19Pension Roubenka 20Pension Roubenka 21Pension Roubenka 22Pension Roubenka 23Pension Roubenka 24Pension Roubenka 25Pension Roubenka 26Pension Roubenka 27Pension Roubenka 28Pension Roubenka 29Pension Roubenka 30Pension Roubenka 31Pension Roubenka 32Pension Roubenka 33Pension Roubenka 34

Penzion Roubenka se nachází v Harrachově, 5 minut chůze od harrachovských skokanských můstků, a nabízí zahradu. V blízkosti penzionu se nachází také lanovka na Čertovu horu, Mumlavský vodopád a Muzeum skla. Hosté mohou využívat terasu a Wi-Fi zdarma v celém objektu.

Součástí pokojů je posezení, koupelna se sprchou a mikrovlnná troubou. Některé poskytují výhled na hory.

Do místní restaurace lze zajít na něco k jídlu. V nabídce jsou různé druhy pokrmů.

Penzion Roubenka je vzdálena 1,6 km od Bobové dráhy Harrachov.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Pension Roubenka)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Jídlo a pití

Možnosti snídaně, Restaurace

Společné prostory

Zahrada, Terasa, Společenská místnost

Různé

Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Pension Roubenka)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu