Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Pension Linda, Harrachov

Snadná online rezervace Pension Linda a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Harrachov bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Pension Linda (Penziony), ubytování v Harrachově, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Pension Linda. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Pension Linda může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Pension Linda se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Pension Linda vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.7

Pension Linda (Penziony), Harrachov

Nový Svět 123, Harrachov, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Pension Linda
Pension Linda 1Pension Linda 2Pension Linda 3Pension Linda 4Pension Linda 5Pension Linda 6Pension Linda 7Pension Linda 8Pension Linda 9Pension Linda 10Pension Linda 11Pension Linda 12Pension Linda 13Pension Linda 14Pension Linda 15Pension Linda 16Pension Linda 17Pension Linda 18Pension Linda 19Pension Linda 20Pension Linda 21Pension Linda 22Pension Linda 23Pension Linda 24Pension Linda 25Pension Linda 26Pension Linda 27Pension Linda 28Pension Linda 29Pension Linda 30Pension Linda 31Pension Linda 32Pension Linda 33

Pension Linda stojí pouhých 300 metrů od malé sjezdovky a 700 metrů od ski areálu Harrachov. Nabízí saunu, bezplatné Wi-Fi a pokoje s vlastní koupelnou a tradičním dřevěným nábytkem. Některé jednotky mají balkon.

Při pobytu v penzionu Linda můžete využívat sdílenou kuchyň a gril v zahradě.

K dispozici je také lyžárna, kadeřnictví a neplacené parkoviště. Centrum Harrachova je vzdálené 500 metrů.

Penzion je zapojený do systému Harrachov Card. Hosté tak obdrží kartu, se kterou mají různé slevy na služby a další výhody.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Pension Linda)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Lyžování, Lyžárna

Jídlo a pití

Gril

Bazén a wellness

Sauna

Služby na recepci

Úschova zavazadel

Společné prostory

Zahrada

Obchody

Kadeřnictví/kosmetika

Různé

Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Pension Linda)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Pension Linda)

Upozorňujeme, že platba je možná v EUR, CZK nebo PLN.

Informujte prosím penzion předem v případě, že chcete ubytovat i vaše domácí mazlíčky. Informujte prosím Pension Linda o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.