Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Pension Jitka, Harrachov

Snadná online rezervace Pension Jitka a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Harrachov bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Pension Jitka (Penziony), ubytování v Harrachově, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Pension Jitka. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Pension Jitka může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Pension Jitka se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Pension Jitka vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.6

Pension Jitka (Penziony), Harrachov

Harrachov 631, Harrachov, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Pension Jitka
Pension Jitka 1Pension Jitka 2Pension Jitka 3Pension Jitka 4Pension Jitka 5Pension Jitka 6Pension Jitka 7Pension Jitka 8Pension Jitka 9Pension Jitka 10Pension Jitka 11Pension Jitka 12Pension Jitka 13Pension Jitka 14Pension Jitka 15Pension Jitka 16Pension Jitka 17Pension Jitka 18Pension Jitka 19Pension Jitka 20Pension Jitka 21Pension Jitka 22Pension Jitka 23Pension Jitka 24Pension Jitka 25Pension Jitka 26Pension Jitka 27Pension Jitka 28Pension Jitka 29Pension Jitka 30Pension Jitka 31Pension Jitka 32Pension Jitka 33Pension Jitka 34Pension Jitka 35Pension Jitka 36

Penzion Jitka se nachází v Harrachově a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Pokoje jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou se sprchou. Většina má balkon.

Denně se podává snídaně formou bufetu. Využívat lze vybavený sdílený kuchyňský kout.

V okolí se dá věnovat pěší turistice a cyklistice. Pension Jitka je vzdálený 200 metrů od harrachovských skokanských můstků a 300 metrů od lyžařského vleku Čertova Hora. Na letiště Pardubice je to 87 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Pension Jitka)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Obecné podmínky (Pension Jitka)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu