Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Horská chata Harrachov 3***, Harrachov

Snadná online rezervace Horská chata Harrachov a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Harrachov bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Horská chata Harrachov (Horské chaty), ubytování v Harrachově, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Horská chata Harrachov. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Horská chata Harrachov může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Horská chata Harrachov se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Horská chata Harrachov vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.7

Horská chata Harrachov 3*** (Horské chaty), Harrachov

Harrachov 671 chata č. 10, Harrachov, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Horská chata Harrachov
Horská chata Harrachov 1Horská chata Harrachov 2Horská chata Harrachov 3Horská chata Harrachov 4Horská chata Harrachov 5Horská chata Harrachov 6Horská chata Harrachov 7Horská chata Harrachov 8Horská chata Harrachov 9Horská chata Harrachov 10Horská chata Harrachov 11Horská chata Harrachov 12Horská chata Harrachov 13Horská chata Harrachov 14Horská chata Harrachov 15Horská chata Harrachov 16Horská chata Harrachov 17Horská chata Harrachov 18Horská chata Harrachov 19Horská chata Harrachov 20Horská chata Harrachov 21Horská chata Harrachov 22Horská chata Harrachov 23Horská chata Harrachov 24Horská chata Harrachov 25

Horská chata Harrachov se nachází v Harrachově, 12 minut pěšky od harrachovských skokanských můstků a 800 metrů od lyžařského vleku Čertova Hora. Budova byla postavena v roce 2014. Ubytování zahrnuje kuchyň a hosté se mohou v okolí věnovat různým aktivitám včetně lyžování a golfu.

Tato 3hvězdičková chata zahrnuje 4 samostatné ložnice, 4 koupelny a posezení. Na místě je soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

K zázemí patří gril, lyžárna a hosté se mohou v okolí věnovat pěší turistice nebo cyklistice.

Horská chata Harrachov leží 1,1 km od Muzea skla a 1,2 km od Mumlavského vodopádu.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Horská chata Harrachov)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Lyžárna, Cyklistika, Lyžování, Golfové hřiště (do 3 km), Pěší turistika

Jídlo a pití

Gril

Společné prostory

Terasa

Služby pro rodiny a zábava

Knihy, DVD, hudba pro děti, Stolní hry/ puzzle

Různé

Všechny prostory nekuřácké, Topení, Nekuřácké pokoje

Obecné podmínky (Horská chata Harrachov)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 10:30

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Horská chata Harrachov)

Informujte prosím Horská chata Harrachov o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.