Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Apartment V Borovicich V 3***, Harrachov

Snadná online rezervace Apartment V Borovicich V a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Harrachov bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartment V Borovicich V (Apartmány), ubytování v Harrachově, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartment V Borovicich V. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartment V Borovicich V může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartment V Borovicich V se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartment V Borovicich V vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

6.3

Apartment V Borovicich V 3*** (Apartmány), Harrachov

Harrachov, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartment V Borovicich V
Apartment V Borovicich V 1Apartment V Borovicich V 2Apartment V Borovicich V 3Apartment V Borovicich V 4Apartment V Borovicich V 5Apartment V Borovicich V 6Apartment V Borovicich V 7Apartment V Borovicich V 8Apartment V Borovicich V 9Apartment V Borovicich V 10Apartment V Borovicich V 11Apartment V Borovicich V 12Apartment V Borovicich V 13Apartment V Borovicich V 14

Apartment V Borovicich V enjoys a location in Harrachov, just a 15-minute walk from Ski Jumps Harrachov and 1.3 km from Ski lift Čertova Hora. Guests staying at this apartment have access to free WiFi.

The apartment has a TV and 1 bedroom. The accommodation is equipped with a kitchen.

Mumlava Waterfall is 300 metres from the apartment, while Glass Museum is 2.2 km away. The nearest airport is Pardubice Airport, 87 km from the property.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartment V Borovicich V)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Různé

Topení

Obecné podmínky (Apartment V Borovicich V)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartment V Borovicich V)

Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. NOVASOL Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.