Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Apartment Draco, Harrachov

Snadná online rezervace Apartment Draco a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Harrachov bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartment Draco (Apartmány), ubytování v Harrachově, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartment Draco. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartment Draco může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartment Draco se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartment Draco vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.5

Apartment Draco (Apartmány), Harrachov

Harrachov 569, Harrachov, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartment Draco
Apartment Draco 1Apartment Draco 2Apartment Draco 3Apartment Draco 4Apartment Draco 5Apartment Draco 6Apartment Draco 7Apartment Draco 8Apartment Draco 9Apartment Draco 10Apartment Draco 11Apartment Draco 12Apartment Draco 13Apartment Draco 14Apartment Draco 15Apartment Draco 16Apartment Draco 17Apartment Draco 18Apartment Draco 19Apartment Draco 20Apartment Draco 21Apartment Draco 22Apartment Draco 23Apartment Draco 24Apartment Draco 25Apartment Draco 26Apartment Draco 27Apartment Draco 28Apartment Draco 29Apartment Draco 30Apartment Draco 31Apartment Draco 32Apartment Draco 33Apartment Draco 34Apartment Draco 35Apartment Draco 36Apartment Draco 37

Apartment Draco se nachází v Harrachově, 1 km od lyžařského vleku Čertova Hora a 1,4 km od skokanských můstků. Apartment Draco nabízí neplacené soukromé parkoviště a výhled na hory.

Apartmán poskytuje možnost vlastního stravování. Vybavení zahrnuje vlastní koupelnu a kuchyni s mikrovlnnou troubou a toustovačem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Apartment Draco má také vířivku.

Apartment Draco je vzdálený 200 metrů od harrachovské bobové dráhy a 600 metrů od Muzea skla. V okolí se můžete věnovat řadě aktivit, včetně lyžování a golfu. Na letiště v Pardubicích je to odtud 88 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartment Draco)

Aktivity

Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Pěší turistika, Lyžárna

Jídlo a pití

Restaurace

Bazén a wellness

Sauna, Fitness centrum, Vířivka/ jacuzzi, Fitness

Doprava

Kyvadlová doprava (zdarma), Parkovací garáž, Kyvadlová doprava

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Výtah, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Apartment Draco)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartment Draco)

Informujte prosím Apartment Draco o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.