Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Apartmány Slunce, Harrachov

Snadná online rezervace Apartmány Slunce a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Harrachov bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartmány Slunce (Apartmány), ubytování v Harrachově, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartmány Slunce. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartmány Slunce může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartmány Slunce se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartmány Slunce vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.7

Apartmány Slunce (Apartmány), Harrachov

Harrachov 418, Harrachov, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartmány Slunce
Apartmány Slunce 1Apartmány Slunce 2Apartmány Slunce 3Apartmány Slunce 4Apartmány Slunce 5Apartmány Slunce 6Apartmány Slunce 7Apartmány Slunce 8Apartmány Slunce 9Apartmány Slunce 10Apartmány Slunce 11Apartmány Slunce 12Apartmány Slunce 13Apartmány Slunce 14Apartmány Slunce 15Apartmány Slunce 16Apartmány Slunce 17Apartmány Slunce 18Apartmány Slunce 19Apartmány Slunce 20Apartmány Slunce 21Apartmány Slunce 22Apartmány Slunce 23Apartmány Slunce 24Apartmány Slunce 25Apartmány Slunce 26Apartmány Slunce 27Apartmány Slunce 28Apartmány Slunce 29Apartmány Slunce 30Apartmány Slunce 31Apartmány Slunce 32Apartmány Slunce 33Apartmány Slunce 34Apartmány Slunce 35Apartmány Slunce 36Apartmány Slunce 37Apartmány Slunce 38Apartmány Slunce 39

Apartmány Slunce se nacházejí v Harrachově, 6 minut pěšky od skokanských můstků a 300 metrů od lyžařského vleku Čertova hora. Nabízejí TV s plochou obrazovkou, kuchyni, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

K dispozici je myčka nádobí, sporák a rychlovarná konvice.

Apartmány Slunce mají terasu.

K dispozici je lyžárna a v těsné blízkosti se můžete věnovat lyžování a cyklistice.

Ubytování leží 1 km od vodopádu Mumlava a 1,2 km od Muzea skla.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartmány Slunce)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Lyžárna

Společné prostory

Zahrada, Terasa

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Svatební apartmá, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Apartmány Slunce)

Příjezd od 14:30

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartmány Slunce)

Informujte prosím Apartmány Slunce o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.